Menu

Pohľadnice ako forma reklamy

13 augusta 2019 - Žiadna kategória
Pohľadnice ako forma reklamy

Môže sa zdať, že pohľadnice sú už trochu zabudnuté, najmä v ére e-mailov. Stále však môžu byť pre spoločnosti účinnou a príjemnou formou reklamy.

Využívanie pohľadníc

Zasielanie pohľadníc je veľmi populárne najmä počas sviatočných dní. Veľkonočné alebo vianočné sviatky sú skvelou príležitosťou na zaslanie klientom a obchodným partnerom elegantných pohľadníc s pár peknými slovami na zadnej strane. Môžu obsahovať želania úspešného a pokojného strávenia sviatočných dní. Firemné pohľadnice môžete posielať aj bez osobitnej príležitosti – ako poďakovanie za príjemnú a úspešnú spoluprácu alebo po vykonanej transakcii.

Tlač pohľadníc bez tajomstva

Mnoho podnikateľov má problémy s výberom množstva pohľadníc. Pravda je, že objednať príliš veľa sa neoplatí, pretože nepoužité pohľadnice sú vhodné iba do koša. Koniec koncov, pohľadnica s nápisom „Veľká noc 2017“ bude po Veľkej noci jednoducho neaktuálna. Výber malých sérií pohľadníc vám dáva možnosť prispôsobiť vzory tlačených pohľadníc vašim konkrétnym potrebám a ročnému obdobiu.

Na aký papier by sa mali tlačiť pohľadnice?

Existuje niekoľko druhov papiera, z ktorých si môžete vybrať. Môžete sa rozhodnúť pre štandardný tenký lesklý papier alebo si môžete zvoliť trochu drahší, ale sofistikovanejší kriedový papier. Okrem toho sa oplatí zistiť, ktoré ďalšie služby môžu zlepšiť vzhľad vašich firemných pohľadníc.

Tlačiareň ponúka rôzne efekty na pohľadnice – zrkadlové, perleťové alebo matné pohľadnice – na zdôraznenie ich jedinečnosti. Rohy pohľadníc môžu byť navyše zaoblené, čo im dodáva ľahkosť a eleganciu.

Projekt pohľadníc je tiež veľmi dôležitým procesom. Koniec koncov, ich vzhľad je prakticky jediná vec, ktorá rozhodne, či zapôsobí na zákazníkov. Logo spoločnosti by malo byť jasné a čitateľné, nemalo by však úplne dominovať voči obrázku na pohľadnici. Najdôležitejšie je, aby pohľadnica aj slová na nej vzbudzovali u príjemcu pozitívne pocity a emócie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *