Menu

Nástenný kalendár zo šablóny

16 decembra 2019 - Kalendár
Nástenný kalendár zo šablóny

Kalendár je potrebný v každej domácnosti, kancelárii, obchode… Bez neho si ja osobne nevytvorím a nezaplánujem vhodné udalosti. Kalendár mi tiež pomáha nahradiť ľudskú pamäť – vďaka poznámkam viem, čo, kde a kedy musím urobiť, a nemusím pritom preťažovať svoju vlastnú pamäť niektorými maličkosťami. A ako viete, pamäť je nestála, preto by ste si mali čas od času robiť poznámky, najmä do kalendára.

Šablóna kalendára

Kalendáre môžu byť a sú veľmi rôzne – hotové šablóny, vyplnené konkrétnou farebnou grafikou alebo šablóny, ktoré si môže každý prispôsobiť, pretože majú priestor na osobné fotografie, poznámky, logá. Tlač nástenného kalendára zo šablóny je veľmi jednoduchá. Obzvlášť preto, že sa môžete na chvíľu stať grafikom a vytvoriť jedinečné dielo podľa svojej vlastnej fantázie. Existujú ročné verzie kalendára a mesačné verzie na celú stránku, alebo s priestorom pre vašu vlastnú tvorbu.

Samostatná tlač nástenného kalendára zo šablóny

Šablóna sa najčastejšie vytvára a ukladá vo formáte PDF. A to vám dáva možnosť ľubovoľnej tlače kalendára. Písmo a riadky sú vo vektorovej forme. To opäť znamená, že kvalita tlače nie je závislá od formátu papiera. Môžete si tak vytlačiť kalendár vo formáte A5, A4, A3 v rovnakej kvalite. Grafiku je možné umiestniť pomocou rôznych programov. Najjednoduchšie to bude v PowerPoint, teda vo formáte PPT, ktorý vám umožní obohatiť kalendár o ďalšie vlastné prvky. Môžete úspešne vložiť fotografie a popisy. Podľa mňa je to skvelé riešenie pre samostatnú grafickú prácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *