Menu

Kde objednať firemné pečiatky?

30 decembra 2019 - Pečiatky
Kde objednať firemné pečiatky?

Každá firma musí mať vlastnú pečiatku, ktorá obsahuje základné prvky, ako je logo, názov, ako aj IČO a DIČ. Pečiatka plní nielen funkciu autentifikácie dokumentu, ale aj reklamnú, a preto je vhodné, aby ju vykonala osoba, ktorá má skúsenosti s marketingom a je schopná prispôsobiť jednotlivé prvky pečiatky k danému odvetviu. Je to koniec koncov obrazová identifikácia firmy. Ako grafička som sa mnohokrát presvedčila, že požiadavky zákazníkov, ktorí si chcú objednať firemnú pečiatku, tento aspekt vôbec nezohľadňujú.

Firemná pečiatka na objednávku

Osobne však viem, že správne zostavené prvky pečiatky sú oveľa efektívnejšie pre danú firmu. Otázkou zostáva, kde si pečiatky objednať. Mnoho ľudí si vyberá firemné objednávky online, pretože je to pohodlný spôsob. Po prvé, nemusíte vychádzať z domu, ale to nie je jedinou výhodou tohto riešenia. Objednanie firemnej pečiatky online vám tiež dáva možnosť zamyslieť sa nad jej zostavením. Koncept môžete kedykoľvek zmeniť a požiadať grafického dizajnéra o jeho zmenu. Ďalšou výhodou použitia tejto formy objednávky sú nižšie ceny. V sieti sú sadzby za poskytovanie takýchto služieb, napríklad návrh a výrobu pečiatky, omnoho lepšie ako v kamenných predajniach.

Ak si chcete vybrať dobrého grafika, prečítajte si jeho referencie.Vďaka tomu si môžete byť istí, že vykonaná práca bude uspokojivá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *