Menu

Spôsob, ako vyniknúť z davu, a teda zoznámte sa s vizitkami Multi Loft

15 januára 2020 - Vizitky
Spôsob, ako vyniknúť z davu, a teda zoznámte sa s vizitkami Multi Loft

Ak chcete urobiť dojem na svojich zákazníkov a zároveň sa zviditeľniť medzi konkurenciou, mali by ste vybrať moderné vizitky Multi Loft. Sú nielen odolné, ale aj elegantné. Jednoducho pridávajú prestíž!

Exkluzívne vizitky pre 21. storočie

Nezáleží na tom, či radi vynikáte, alebo jednoducho máte vysoký estetický dojem. Vizitky Multi Loft, známe tiež ako vizitky Premium, sú perfektným riešením pre každého, kto chce urobiť dojem na svojich zákazníkov. Tento dôležitý prvok obchodnej komunikácie skutočne pritiahne pozornosť príjemcov, čo vám umožní prezentovať sa originálnym spôsobom na pozadí tisícok rovnako vyzerajúcich „kartónikov“.

Ako sa vyrábajú vizitky Multi Loft?

Tlač vizitiek Multi Loft je možná vďaka pokročilým technológiám, ktoré používame každý deň v online tlačiarni Justprint. To, čo ich odlišuje, je predovšetkým viacvrstvová štruktúra, vďaka ktorej sú dokonca trikrát hrubšie ako tradičné vizitky. Ich nespornou výhodou je trvanlivosť a pevnosť, a tým pádom dobrá odolnosť proti poškodeniu alebo pokrčeniu.

Výroba vizitiek Multi Loft sa vykonáva pomocou digitálnej technológie, ktorá umožňuje vytvárať produkty v oveľa vyššej kvalite ako výtlačky zo štandardných tlačiarní. Digitálna tlač tiež umožňuje aplikovať výtlačky na papier s rôznou gramážou. Vďaka tomu sa vizitky Multi Loft vyrábajú nielen na štandardnom kartóne, ale aj na papieri Pearl, ktorý sa charakterizuje perlovým leskom, alebo na papieri Kraft so zosilnenou štruktúrou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *