Menu

Digitálna tlač vizitiek, letákov a plagátov!

11 februára 2020 - Žiadna kategória
Digitálna tlač vizitiek, letákov a plagátov!

Digitálna tlač (https://justprint.sk) sa stáva čoraz obľúbenejšou. Viete, aké sú jeho výhody a kedy by ste v tejto technológii mali staviť na tlač vizitiek, plagátov a letákov? Viac sa dozviete v dnešnom príspevku, pozývam vás na čítanie!

Výhody digitálnej tlače a jej použitie

Digitálna tlač umožňuje vytvárať jednotlivé výtlačky v krátkom čase. 

Najväčšou výhodou digitálnej tlače je možnosť objednávania výtlačkov v nízkych nákladoch a v prípade plagátov aj jedného kusu. 

Je vhodné ju používať všade tam, kde sa neoplatí tlačiť v ofsete vo veľkých množstvách. Všetky malé náklady firemných materiálov, teda:

Je to vynikajúce riešenie pre malé a stredné spoločnosti, ktoré nepotrebujú veľké množstvo reklamných materiálov. Odporúčame ich tiež každému, kto chce vytlačiť ukážkovú kópiu pred vykonaním veľkých objednávok. 

Aký je rozdiel medzi digitálnou a ofsetovou tlačou?

Digitálnu tlač vizitiek, letákov a plagátov od tradičnej ofsetovej techniky odlišuje spôsob zaznamenávania textu, ktorý sa priamo prenáša na papier bez tlačovej formy.

Digitálna tlač je forma priamej tlače, t. j. forma, pri ktorej sa tlačová forma (matrica) neuplatňuje. Tlačové materiály sa do počítača dodávajú vo forme digitálnych údajov a obraz sa vytvára priamo na mieste tlače.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *