Menu

Stolové kalendáre – vlastnosti a výhody

29 februára 2020 - Žiadna kategória
Stolové kalendáre – vlastnosti a výhody

Ak si myslíte, že táto téma je oklepaná a Zákazníci sú zasypávaní stolovými kalendármi a nechcú ich už ďalej prijímať – mýlite sa.

Na trhu je veľa stolových kalendárov a Zákazníci nechcú akceptovať slabé kalendáre. Majú na výber a preto si vyberajú kalendáre, ktoré majú to niečo, sú praktickejšie, estetické, solídne alebo kreatívne.

V jesennej a zimnej sezóne každý deň zodpovedáme asi tucet otázok o vykonanie firemných kalendárov. Ich popularita sa neznižuje. Čitateľný, graficky zaujímavý, vybavený praktickými informáciami alebo ďalšími atribútmi stolový kalendár je skvelým reklamným predmetom. Takýto stolový kalendár je celoročným užitočným pomocníkom pre zapracovaných manažérov, obchodníkov, šéfov.

Ktoré funkcie si zákazníci cenia v stolových kalendároch najviac? 

Naše bohaté skúsenosti s výrobou kalendárov ukazujú, že najžiadanejšími vlastnosťami dobrého stolového kalendára sú:

Nápady pre stolové kalendáre

Keď hovoríme o niečom „extra“ – máme predstavu o tom, ako ohromiť zákazníka v „oklepanej“ téme stolových kalendárov. Pripravte si s nami pohyblivý stolový kalendár s roletkou: 2 v 1.

Dva obrazy, inteligentný mechanizmus prenikania a vzniká zaujímavá, vtipná, originálna a nezabudnuteľná správa.

Stolový kalendár s pohyblivým obrázkom – reklamný predmet, ktorý môže obsahovať všetky požadované funkcie a dokonca aj niečo viac. To je niečo, čo nemajú ostatné, možno rovnako praktické a vo všetkých ohľadoch správne stolové kalendáre. Kalendár s roletkou je novinka, využite ju skôr, ako sa rozšíri a stratí svoju silu prekvapenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *